0

علل تزریق بوتاکس

ثبت شده 2 هفته پیش توسط نازنین صناعی ویرایش شده در 1401/5/12

 

بوتاکس به منظور برطرف نمودن چین و چروک صورت، خطوط ناشی از انقباضات، آسیب و صدمه های عصب صورت در اثر تابش نورخورشید و اثرات نیروی جاذبه، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و اسیدی مورد استفاده واقع می شود و بهترین کارایی را برای متقاضی به همراه می آورد.

روش تزریق بوتاکس

بوتاکس روشی ایمنی و غیر تهاجمی است که  آن را در مطب مجهز و یا کلینیک به صورت سرپایی بدون ایجاد هیچ گونه برش تزریق می کند. روند تزریق بدین صورت است که سوزنی ظریف و باریک به سطح زیرین پوست وارد می کنند که بعد از این پروسه به منظور کاهش درد می توان از کمپرس یخ جهت التیام درد و سوزش استفاده کرد. این عمل نیاز به هیچ گونه آمادگی قبل از تزریق ندارد و تنها پزشک پرونده سلامت جسمی و روحی فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. چون این تزریق غیر جراحی می باشد در نتیجه متقاضی بعد از آن توانایی پرداختن به فعالیت های روزمره خود را دارد و نیاز به استراحت و بستری شدن ندارد.

گفته می شود که در جلسات اولیه دکتر پوست از دوزهای پایین جهت تزریق بوتاکس استفاده می کند تا واکنش بدن را بسنجد اما در جلسات بعدی در صورت لزوم میزان دوز آن مقداری بیشتر می شود.


1 جواب

0
1 هفته پیش توسط: محمد علی مددی

سینی کابل جزیره:

 

سینی کابل یکی از قطعات پر مصرف در تمامی اماکنی که نیاز به سیستم برق کشی و الکترونیکی دارند میباشد. انواع سینی کابل با توجه به موارد مصرفی که دارند به مرور زمان پدید آمده است و همین موضوع باعث شده است تا فروشگاه اینترنتی ما یعنی فروشگاه سینی کابل جزیره، انواع سینی کابل مثل سینی کابل گالوانیزه یا سینی کابل مقاوم در برابر زنگ زدگی را در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دهد. در صورتی که شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید سینی کابل دارید احتمالا علاقه مند هستید تا اطلاعات بیشتری درباره استانداردهای موجود برای ساخت سینی کابل بدست بیاورید. در خصوص این استانداردها باید بدانید که اداره الکتریکی آمریکا اصلی ترین استانداردها را برای تولید انواع سینی کابل معین کرده است. شما می توانید مطمئن باشید محصولاتی که با این استانداردها تولید می شوند دارای کیفیت بالایی هستند. از جمله مهمترین این استانداردها می توان به مواردی مانند NEMA، NEMA VE1 و NEMA VE2 اشاره کرد.

loader

لطفا شکیبا باشید ...