0

ویزر لیپو چیست؟

ویزر لیپو پیکرتراشی با ویزر لیپو چربی سوزی با ویزر لیپو معایب ویزر لیپو مزایای ویزرلیپو خطرات ویزر لیپو
ثبت شده 3 سال پیش توسط کوثر نازاریان ویرایش شده در 1400/3/6

من چربی اضافه دارم و میخوام پیکر تراشی کنم لطفا اگه اطلعاتی درباره روش ویزر لیپو دارید به من بگید ممنون

ویزر لیپو چیست؟

1 جواب

0
3 سال پیش توسط: کوثر نازاریان

پیکر تراشی با ویزر لیپو چیست و چه معایب و مزایا دارد؟

پیکر تراشی با ویزر لیپو.خوب است برای کاهش وزن به عمل های لاغری اولین گزینه ی پیش روی شما نباشد چون روش های بسیار موثرتر و بی خطرتر هم هستند که می توانید با ان ها ازشر چربی های اضافه ی خود خلاص شوید روش هایی مانند مزوتراپی یا کرایولیپولیز اما اگر دارای اضافه وزن بسیارزیاد هستید و در دسته ی چاقی های مرضی قرار گرفته اید عمل های لاغری پیشنهاد میشود البته که باید با پزشک تان مشورت کنید و بعد تصمیم بگیرید .

می دانید که پیکر تراشی با ویزر لیپو یکی از روش های جراحی زیبایی پیکرتراشی بدن است که برای برداشتن چربی های اضافی بدن انجام می شود و مزایا و معایبی دارد که حتما باید قبل از انجام آن بدانید لیپوساکشن یک نوع فرایند جراحی زیبایی است که در آن چربی ها را از زیر پوست خارج می کنند. لیپوساکشن ویزر، نوعی لیپوساکشن است که قسمت هایی از سلول های چربی را جدا می کند و به بافت های عمیق تر نفوذ می کند. بنابراین چربی به طور موثر در طول درمان خارج می شود. ویزر مخفف اعمال ویبره یا لرزش از طریق انرژی صوتی است. تکنولوژی فراصوت از انواع قدرتمند برای توزیع اتصالات چربی به این سلول ها استفاده می کند لیپوساکشن ویزر یک روش کنترل شده و نسبتاً ملایم در روش جراحی می باشد و برای انجام نیازمند یک فرد با مهارت و باتجربه است .

 

• لیپوساکشن ویزر – عملکرد ان روی چربی ها:

باید بدانید که در پیکر تراشی با ویزر لیپو  فشار آب و لیزرها دو روش برداشت چربی می باشد. استفاده از امواج فراصوت یکی دیگر از روش هاست. لیپوساکشن ویزر یکی از انواع لیپوساکشن فراصوت محسوب می شود. تمامی منابع، انرژی گرمایی تولید می کنند که به شکسته شدن سلول های چربی برای خارج کردن راحت تر و سفت شدن پوست کمک می کند. لیپوساکشن ویزر یک روش منحصر به فرد است و دقیق و ملایم رفتار می کند. ارتباطی بین بافت چربی و عضلات را بدون آسیب رسانی به بافت بدن ایجاد می کند و همچنین یک روش عالی برای پیکرتراشی می باشد. بررسی ها نشان می دهد که لیپوساکشن همچنین می تواند تغییراتی را در سوخت و ساز بدن افراد برای خلاص شدن از شر چربی ها ایجاد کند.

در طول پیکر تراشی با ویزر لیپو، احتمالاً یک بیهوشی عمومی انجام می دهند. ماده ای شبیه به آب نمک را با ماده بیهوشی ترکیب می کنند و به محل مورد نظر تزریق می کنند. سپس لوله های فراصوت به پوست وصل می شوند یک برش کوچک برای رسیدن به بافت چربی ایجاد می گردد. سپس این دستگاه ها فرکانس اولتراسوند را تولید می کنند که ارتعاش آن باعث ریزشدن سلول های چربی می شود. این فرکانس طوری است که بافت اطراف محل درمان را تغییر نمی دهد و فقط سلول های چربی همان ناحیه تحت تاثیر قرار گفته و از بین می روند .

سلول های چربی ریزشده با محلول نمک ترکیب می شوند و با استفاده از کانول های خاص از دستگاه خارج می شوند. ممکن است مقداری مایع در بدن باقی بماند که باعث بی حسی در مدت زمانی خاصی شود اما بدن در طول چند روز آینده مایع اضافی را به خودش جذب می کند. لیپوساکشن ویزر یک فرآیند مشابه لیپوساکشن سنتی می باشد اما تفاوت های مهمی هم با آن دارد. مهم ترین تفاوت این است که لیپوساکشن ویزر در فرایند خارج کردن چربی دقت بیشتری دارد بهتر است بگوییم که لیپوساکشن ویزر یک نوع فرایند کانتورینگ را به همراه دارد که شامل خارج کردن مقدار کوچکی از بافت چربی است و باعث می شود که بافت عضلانی خودش را بهتر نشان دهد لیپوساکشن کل فیزیک و اندام شما را تغییر نمی دهد اما می تواند تاثیرگذاری خوبی روی آن داشته باشد. بعضی از افراد عقیده دارند که تکنولوژی ویزر باعث می شود که ریکاوری بعد از لیپوساکشن درد کم تری داشته باشد و نتیجه مورد نظر؛ سریع تر اتفاق بیفتد.

 

• با ویرزلیپو کدام قسمت های بدن می تواند تحت درمان قرار گیرند :

با پیکر تراشی با ویزر لیپو می توانیم بازوها سینه ها گردن قسمت بالای کمر دور کمر و شکم باسن و ران ها را مورد درمان قرار داد .  باید بدانید که این روش یک روش زیبایی محسوب می شود و بیمه به آن تعلق نمی گیرد که معمولاً پزشکان مختلف در بیمارستان های متفاوت هزینه های مختلفی را برای آن در نظر می گیرند.

• پیکر تراشی با ویزر لیپو و فواید و مزایای ان :

خوب  است بدانید که درپیکر تراشی با ویزر لیپو سرعت پیشرفت ترمیم بدن نسبت به لیپوساکشن سنتی بیشتر است و در یک جلسه می توان حجم انبوهی از چربی بدن را خارج نمود ، بعد از عمل ناهمواری در بدن صورت نمی گیرد عمل اثرات گرمایی و ویبراسیون در بافت ندارد می توان پوست را در مناطق حساس بدن مانند سینه و گردن اصلاح نمود برای شکل دهی نواحی دیگر بدن امکان استفاده از چربی خارج شده وجود دارد در عضلات بدن می توان خطوط ایجاد نمود.

 

• پیکر تراشی با ویزر لیپو , معایب ان :

پیکر تراشی با ویزر لیپو خطرهای خاص خود را دارد . عوارضی مانند کبودی و خون ریزی در روزهای بعد از انجام این فرایند درد در محل لیپوساکشن زخم بعد از بهبود پیدا کردن لیپوساکشن هایپرپیگمنتیشن، ناقرینگی و بی نظمی های روی پوست ورم در روزها و هفته های بعد از انجام این جراحی شل شدن پوست، زیرا هنوز خودش را با شرایط جدید وفق نداده است و کبودی پوست و امکان عفونت که می تواند بسیار خطرناک باشد .

توجه کنید که بعد از یکر تراشی با ویزر لیپو، بدن کمی دچار کبودی و ورم در نواحی مورد نظر می شود که ممکن است حتی چند روز هم طول بکشد که به شما پد استرلیزه می دهند تا به ناحیه مورد نظر بزنید . باید سعی کنید بیشتر آب بنوشید تا اثرات بیهوشی بهبود پیدا کند همچنین ممکن است از شما بخواهند لباس ها و گن های خاصی را تا چند هفته بپوشید تا ورم کاهش پیدا کند بعد از 3 الی 6 ماه می توانید نتایج را به طور واضح مشاهده کنید و تغییرات را به خوبی در خودتان ببینید. البته ممکن است برای بعضی از افراد دو ماه بیشتر طول نکشد در دوران نقاهت سعی کنید به پشت بخوابید از نشستن طولانی مدت بپرهیزید زیرا این کار سبب فشار بر نواحی جراحی و چین خوردگی پوست می شود از پماد ها و دیگر دارو های تجویزی پزشک استفاده کنید پانسمان را منظم و به صورت بهداشتی تعویض کنید

برای اینکه چربی های اضافه ی خود را از طریق اینگونه عمل های جراحی از بین ببرید خوب فکر کنید زیرا ریسک زیادی دارد و خطرات فراوانی می تواند برای شما و بدن تان به همراه داشته باشد بیهوشی و عوارض بعد از ان و ایجاد عفونت های خطرناک و مشکلات و مسائلی که بعد از عمل خواهید داشت تا بعد از مدتی بهبود یابد بهتر است گزینه ی های  سالم و بدون ریسک و موثر و بی خطر را که امروزه در امریکا و اروپا استفاده می شود یعنی کرایولیپولیز و مزوتراپی را برگزینید که هم با سرعت بیشتری از شر این چربی ها خلاص شوید هم به طرز بی خطر و موثرتر مشورت با پزشک تان را فراموش نکنید .

https://vrgl.ir/hDFHy

loader

لطفا شکیبا باشید ...